Vizja Szkła

Posiadamy doświadczenie na rynku wytwórstwa szklanego od przeszło 10 lat. W tym czasie nieustannie doskonaliliśmy swój warsztat i umiejętności, wytwarzając nowe produkty i stosując zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dzięki temu dzisiaj możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w produkcji, obróbce i montażu elementów szklanych. W swojej pracy wykorzystujemy szkło najwyższej jakości, co sprawia, że naszym klientom proponujemy niezawodne rozwiązania, które będą dobrze wyglądać i służyć przez wiele lat.

Dbamy o naszych klientów już od pierwszego kontaktu, udzielając fachowego doradztwa i dobierając najwłaściwsze materiały użytkowe. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i doświadczonymi pracownikami, dzięki czemu możemy wykonać dla Państwa każdy element o dowolnej strukturze, wielkości czy kształcie. Nasze usługi w zakresie obróbki szkła obejmują m.in. szlifowanie, piaskowanie, hartowanie, lakierowanie, laminowanie, klejenie oraz bezpieczny transport i rzetelny montaż.

Zapraszamy do współpracy.

Realizacje:

szklana balustrada
szklana zabudowa
szklana balustrada
lustra na wymiar
szklana gablota
szklana zabudowa lustro

 

Copyright © 2015 Vizja Szkła

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych

Wszelkie zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.
strzałka do góry