• Profesjonalne realizacje ze szkła.


    Oferujemy zabudowy, drzwi, kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego i laminowanego

Oferta

Proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania w nowoczesnych aranżacjach dostosowane do indywidualnych wymogów każdego z klientów. Oferujemy wytwarzanie wysokiej klasy komponentów ze szkła laminowanego i hartowanego jak również fachową obróbkę i montaż przygotowanych elementów szklanych. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. lustra, kominki, balustrady, schody, witryny, ściany, podłogi, drzwi, kabiny prysznicowe, daszki, gabloty, ekrany LCD w szkle, elementy zabudowy i indywidualne nadruki. A wszystko wykonane z wysokiej jakości szkła dobranego do rodzaju produkcji.

Jesteśmy z naszymi klientami od pierwszego kontaktu, doradzając w wyborze właściwego rodzaju szkła dla konkretnych potrzeb, dokonując rzetelnych pomiarów, tworząc zamówione wyroby, dostarczając je i montując, by jak najlepiej służyły swoim użytkownikom. Współpracujemy z firmami budowlanymi i deweloperskimi a także z marketami, producentami mebli i wytwórcami wyposażenia łazienek, zakładami ślusarskimi i firmami architektonicznymi, wykonujemy także zamówienia dla klientów prywatnych. Jako że obsługujemy zróżnicowanych klientów o zdywersyfikowanych potrzebach, jesteśmy w stanie dostosować swoją produkcję do każdego rodzaju zamówienia.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Realizacje:

szklana balustrada
szklana zabudowa
szklana balustrada
lustra na wymiar
szklana gablota
szklana zabudowa lustro

 

Copyright © 2015 Vizja Szkła

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych

Wszelkie zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.
strzałka do góry