Szkło hartowane

Jesteśmy producentem wyrobów z bezpiecznego szkła hartowanego, dokonując jego obróbki na dowolne wymiary i wykonując produkty końcowe. Szkło hartowane posiada obecnie szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle czy architekturze wnętrz. Elementy ze szkła hartowanego wykorzystywane są m.in. w produkcji szklanych balustrad, drzwi, podłóg, ścianek działowych, blatów, półek, w przemyśle motoryzacyjnym i w produkcji sprzętu AGD, a jest to tylko część zastosowań szkła hartowanego.

Niezwykłe właściwości szkła hartowanego a więc wysoka sprężystość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i bezpieczeństwo użytkowania (w przypadku rozbicia szkło rozpada się na kawałeczki o nieostrych krawędziach) wynikają ze specjalistycznego przygotowania szkła płaskiego. W procesie obróbki szkło jest podgrzewane do bardzo wysokich poziomów, a następnie gwałtownie schładzane, co znacznie podnosi cechy wytrzymałościowe szkła.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Realizacje:

szklana balustrada
szklana zabudowa
szklana balustrada
lustra na wymiar
szklana gablota
szklana zabudowa lustro

 

Copyright © 2015 Vizja Szkła

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych

Wszelkie zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.
strzałka do góry