Szkło laminowane

Proponujemy Państwu sprawdzone i bezpieczne fabrykaty ze szkła laminowanego, które oferujemy w zróżnicowanej grubości od kilku do kilkudziesięciu milimetrów w zależności od potrzeb naszych klientów i przeznaczenia szkła. Szkło laminowane znajduje szerokie zastosowanie w architekturze, budownictwie czy przemyśle meblowym. Wyrobami gotowymi ze szkła laminowanego są np. balustrady, podłogi, ścianki działowe, drzwi przesuwne w szafach, blaty szklanych stolików, daszki, przegrody, barierki, elementy dekoracyjne.

Szkło laminowane powstaje w skomplikowanym procesie zgrzewania ze sobą w wysokiej temperaturze dwóch lub więcej tafli szkła. Proces ten odbywa się próżniowo z zastosowaniem folii PVB. Dzięki tej technologii szkło laminowane chroni przed wtargnięciem intruzów nawet po rozbiciu, jego kawałki nie kaleczą a ono samo ma właściwości dźwiękochłonne oraz zatrzymujące promieniowanie UV. Po więcej informacji prosimy o kontakt z naszą firmą.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Realizacje:

szklana balustrada
szklana zabudowa
szklana balustrada
lustra na wymiar
szklana gablota
szklana zabudowa lustro

 

Copyright © 2015 Vizja Szkła

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych

Wszelkie zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.
strzałka do góry